Wir möchten Sie informieren ,dass unser Internetgeschäft Cookies nutzt und gleichzeitig automatisch keine Daten sammelt,.außer der Daten, die in Cookies enthalten sind.

Sofortige
Lieferung

 

Kontaktieren Sie uns

Vorteile

30 Tage Rückgaberecht*
2 Jahre Garantie*
0

Warenkorb

0,00 zł

You has 0 products in cart

You are no items in your shopping cart

Artikel wurde in den Korb gelegt

Menge
Gesamt

Sie haben 0 Artikel in Ihrem Warenkorb. Es gibt 1 Artikel in Ihrem Warenkorb.

Gesamt Artikel (inkl. MwSt.)
Gesamt (inkl. MwSt.)
Einkauf fortsetzen Zur Kasse

Firma The Best Zabielski

The Best Zabielski, firma powstała w 1992 roku, a nazwę przyjęła od nazwiska założyciela i właściciela Pana Dariusza Zabielskiego.
Początki działalności to prowadzenie serwisu samochodowego, przeglądy, naprawa aut osobowych jak również samochodów dostawczych.

Dzięki nakładom ciężkiej i solidnej pracy z upływem każdego roku firma bardzo szybko się rozwijała oraz poszerzała zakres świadczenia usług warsztatowych, efektami tego była rozbudowa Warsztatu i zwiększanie zatrudnienia wykfalifikowanego personelu.
Sukcesywne zwiększanie zakresu świadczenia usług serwisowych było ukierunkowane nie tylko na wymianę uszkodzonych części w samochodach ale również ich regeneracja oraz wymiana.

The Best Zabielski jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła regenerację części samochodowych. Głównym czynnikiem, który się do tego przyczynił to brak dostępności części oraz ich wysoka cena.
W chwili obecnej firma posiada znaczący potencjał techniczny jak również odpowiednie umiejętności i warunki, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaliczamy się do grona największych firm zajmujących się regeneracją części samochodowych w Polsce i Europie. Prowadzimy sprzedaż naszych produktów na rynki wszystkich krajów świata.
Pracujemy ciągle nad podnoszeniem jakości naszych usług i wciąż poszerzamy naszą ofertę aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.
Dbamy o Klienta i koncentrujemy się na jego potrzebach.

Elastycznie dopasowujemy się do wymogów rynku. Zasięg działania to przede wszystkim Europa zachodnia, rynek Krajowy ale również nasze produkty są sprzedawane na całym świecie.

Dlaczego ŚWIATREGENERACJI?

Wybierając produkty naszej marki decydujesz się na wysoką jakość, profesjonalną regenerację, przeprowadzoną przez naszych techników. Jesteśmy producentem i to my gwarantujemy długą funkcjonalność zakupionych części.
Oferujemy produkty już gotowe oraz świadczymy usługę regeneracji dostarczonych części.
 
Zaufaj Nam, Zaufaj Jakości 


Please wait...