Wymiany i zwroty

Wymiana

Wymiana zakupionego towaru może nastąpić przez zgłoszenie kupującego na adres mailowy swiatregeneracji@gmail.com powołując się na numer zamówienia oraz wskazując pozycje do wymiany. Następnie po zwróceniu przez zamawiającego ustalonej pozycji zamówienia ma on możliwość zamówienia interesującej go pozycji z uwzględnieniem różnicy w cenie.

Zwroty

Zwrot zakupionego towaru może nastąpić w wyniku postępowania reklamacyjnego oraz w przypadku zakupu dokonanego poza lokalem sprzedawcy i umów zawieranych na odległość (np. zakupionych przez telefon lub internet), a także gdy strony tak postanowiły.

W przypadku zakupu towaru przez internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mamy prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 14 dni.

Wysyłając towar do sprzedawcy należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dowód zakupu.

Gwarancja

The Best Zabielski udziela 12 miesięcznej gwarancji na każdy zakupiony produkt w sklepie .

Wszystkie nasze produkty są po kompleksowym procesie regeneracji, poddawane są szczegółowej weryfikacji . Mając na uwadze sytuację kiedy zaistnieje problem lub są jakieś zastrzeżenia do prawidłowej pracy zakupionego produktu ,prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt : Tel:+48 882-082-892 E-mail:sklep@swiatregeneracji.pl

Reklamacja

Nasze produkty są objęte reklamacją producenta. W sprawie reklamacji prosimy o kontakt mailowy swiatregeneracji@gmail.com

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło