POMPA ROZDZIELACZ BLOK ZAWOROWY RENAULT MASTER

POMPA ROZDZIELACZ BLOK ZAWOROWY RENAULT MASTER

1

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 300,00 zł

WAŻNE !!!

CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZWROCIE STAREGO BLOKU ZAWOROWEGO.

MOŻLIWA WYSYŁKA Z KAUCJĄ ZWROTNĄ.

DEPOZYT 1000 zł

WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 pkt. 10

2 300,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Blok zaworowy

Sekcja zawieszenia 

Gwarancja: 12 miesięcy

Numer części:

E312420004

Kaucja: W cenie produktu uwzględniona jest kaucja w wysokości 200zł. Możesz odesłać nam swoją starą część, wtedy zwrócimy Ci w pełni Twój depozyt. Na terenie Polski możemy wysłać kuriera na własny koszt po odbiór starej części. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10.

Stan: Blok zaworowy po pełnym procesie regeneracji. Wszelkie części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy bloku zaworowego zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Blok zaworowy został sprawdzony na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach bloku zaworowego całkowicie nowego.

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony, wraz z fakturą/paragonem.

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze - zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

 

The Best Zabielski - Trust Quality

+48 22-868-38-42

+48 601-223-526

+48 691-426-620

biuro@swiatregeneracji.pl

BZ04
1 Przedmiot

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło