• Obecnie brak na stanie
KOMPRESOR KLIMATYZACJI TOYOTA COROLLA E11 E12 MR 2 -50zł KAUCJI

KOMPRESOR KLIMATYZACJI TOYOTA COROLLA E11 E12 MR 2 -50zł KAUCJI

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 340,00 zł

WAŻNE ! ! !

CENA ZAWIERA KAUCJĘ ZWROTNĄ 50ZŁ.

KAUCJA JEST ZWRACANA PO ODESŁANIU STAREJ CZĘŚCI.

WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 PKT. 10

340,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kompresor klimatyzacji

Producent: DENSO

Gwarancja: 12 miesięcy

 

 

 

Kaucja: W cenie produktu uwzględniona jest kaucja w wysokości 50zł. Możesz odesłać nam swoją starą część, wtedy zwrócimy Ci w pełni Twój depozyt. Na terenie Polski możemy wysłać kuriera na własny koszt po odbiór starej części. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10

 

Stan: Kompresor klimatyzacji po pełnym procesie regeneracji. Wszelki części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy kompresora klimatyzacji zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Kompresor klimatyzacji został sprawdzony na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach kompresora klimatyzacji całkowicie nowego.

 

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego, Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony wraz z fakturą/paragonem.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze – zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

DENSO
K24

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło