• Obecnie brak na stanie
POMPA WTRYSKOWA AUDI A4 A5 A6 A7 Q5 Q7 VW 3.0 TDI

POMPA WTRYSKOWA AUDI A4 A5 A6 A7 Q5 Q7 VW 3.0 TDI

POMPY WTRYSKOWE CR

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 500,00 zł


WAŻNE !!!

CENA PRZY ZWROCIE STAREJ POMPY

MOŻLIWA WYSYŁKA Z KAUCJĄ ZWROTNĄ


WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 pkt. 10

1 500,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Pompa wtryskowa wysokiego ciśnienia

Sekcja układu paliwowego

Producent: BOSCH

Gwarancja: 12 miesięcy

 

 

Stan: Pompa po pełnym procesie regeneracji. Wszelkie części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy pompy zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Pompa wtryskowa została sprawdzona na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach pompy całkowicie nowej.

 

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony, wraz z fakturą/paragonem.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze - zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

 

 

BOSCH
PW171

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło