POMPA ZAWIESZENIA AHC - TOYOTA LAND CRUISER, LEXUS LX470 - 48910-60010

POZOSTAŁE
20

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3 500,00 zł

WAŻNE !!!

CENA PRZY ZWROCIE STAREJ POMPY

MOŻLIWA WYSYŁKA Z KAUCJĄ ZWROTNĄ 1500 ZŁ

3 500,00 zł
Brutto
Ilość

POMPA ZAWIESZENIA AHC

Producent: Toyota

Gwarancja: 12 miesięcy

Stan: Część po pełnym procesie regeneracji. Wszelkie elementy uszkodzone lub zużyte zostały wymienione a obudowa, pomalowana oraz zabezpieczona przed korozją. Przeprowadzone testy na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach części nowej.

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony wraz z fakturą/paragonem.

Kaucja: Możliwa wysyłka z kaucją zwrotną. Kaucja zwracana jest po odesłaniu starej części na podane przez państwo konto bankowe. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze - zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

AHC02
20 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło