KOMPRESOR KLIMATYZACJI FOCUS C-MAX FIESTA FUSION -100zł KAUCJI

KOMPRESOR KLIMATYZACJI FOCUS C-MAX FIESTA FUSION -100zł KAUCJI

REGENEROWANE
1

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 450,00 zł

WAŻNE ! ! !

CENA ZAWIERA KAUCJĘ ZWROTNĄ 100ZŁ. 

KAUCJA JEST ZWRACANA PO ODESŁANIU STAREJ CZĘŚCI.

WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 PKT. 10

450,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kompresor klimatyzacji

Producent: FORD

Gwarancja: 12 miesięcy 

 

 

 

Kaucja: W cenie produktu uwzględniona jest kaucja w wysokości 100zł. Możesz odesłać nam swoją starą część, wtedy zwrócimy Ci w pełni Twój depozyt. Na terenie Polski możemy wysłać kuriera na własny koszt po odbiór starej części. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10

 

Stan: Kompresor klimatyzacji po pełnym procesie regeneracji. Wszelki części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy kompresora klimatyzacji zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Kompresor klimatyzacji został sprawdzony na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach kompresora klimatyzacji całkowicie nowego.

 

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego, Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony wraz z fakturą/paragonem.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze – zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

 

FORD
K51
1 Przedmiot

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło