• Obecnie brak na stanie
TURBOSPRĘŻARKA BMW 2.0 D 184 KM F30 F31 F32 F10

TURBOSPRĘŻARKA BMW 2.0 D 184 KM F30 F31 F32 F10

TURBOSPRĘŻARKI

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 500,00 zł

 WAŻNE !!!

CENA ZAWIERA KAUCJĘ ZWROTNĄ 400ZŁ.

KAUCJA JEST ZWRACANA PO ODESŁANIU STAREJ TURBOSPRĘŻARKI.

WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 pkt. 10

 

1 500,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Turbosprężarka

Producent: GARRETT

Gwarancja: 12 miesięcy

 

Kaucja: W cenie produktu uwzględniona jest kaucja w wysokości 400zł. Możesz odesłać nam swoją starą część, wtedy zwrócimy Ci w pełni Twój depozyt. Na terenie Polski możemy wysłać kuriera na własny koszt po odbiór starej części. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10.

 

Stan: Turbosprężarka po pełnym procesie regeneracji. Wszelkie części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy turbosprężarki zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Turbosprężarka została sprawdzona na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach turbosprężarki całkowicie nowej.

 

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony, wraz z fakturą/paragonem.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze - zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

 

GARRETT
T410A

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło