• Obecnie brak na stanie
TURBOSPRĘŻARKA FORD TRANSIT VI 2.2 TDCI 130 KM

TURBOSPRĘŻARKA FORD TRANSIT VI 2.2 TDCI 130 KM

TURBOSPRĘŻARKI

WAŻNE !!!

CENA ZAWIERA KAUCJĘ ZWROTNĄ 150ZŁ.

KAUCJA JEST ZWRACANA PO ODESŁANIU STAREJ TURBOSPRĘŻARKI.

WARUNKI ZWROTU USZKODZONEJ CZĘŚCI PATRZ REGULAMIN §3 pkt. 10

0,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Turbosprężarka

Producent: GARRETT

Gwarancja: 12 miesięcy

 

Kaucja: W cenie produktu uwzględniona jest kaucja w wysokości 150zł. Możesz odesłać nam swoją starą część, wtedy zwrócimy Ci w pełni Twój depozyt. Na terenie Polski możemy wysłać kuriera na własny koszt po odbiór starej części. Dokładne warunki zwrotu uszkodzonej części znajdziesz w naszym Regulaminie §3 pkt. 10.

 

Stan: Turbosprężarka po pełnym procesie regeneracji. Wszelkie części uszkodzone lub zużyte zostały wymienione. Elementy turbosprężarki zostały oczyszczone i pomalowane oraz zabezpieczone przed korozją. Turbosprężarka została sprawdzona na profesjonalnym stole diagnostycznym, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w ręce Klienta produkt w pełni sprawny, o parametrach turbosprężarki całkowicie nowej.

 

Wysyłka: Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Większość zamówień złożonych przed godziną 15:00, zostaje zrealizowana jeszcze tego samego dnia. Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem i trafiają do klienta w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczki są dokładnie zabezpieczone oraz pakowane w nasze firmowe kartony, wraz z fakturą/paragonem.

 

Nie jesteś pewny/a czy ta część pasuje do Twojego samochodu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w dopasowaniu odpowiedniej części. Przekaż nam numer pompy, zdjęcia lub VIN pojazdu. Możemy szybko ustalić jakiej części dokładnie potrzebujesz. Zaoszczędź czas i pieniądze - zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru części regenerowanej.

 

 

T568

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło